Scroll to top
© The Resource
Share

Team

Maak kennis met onze experts

Met een enthousiast team richten we ons al meer dan 20 jaar specifiek op fiscale bemiddeling. We halen voldoening uit het invullen van vaste, tijdelijke, interim of contracting jobs.

Patrick Asscher

+31 (0)6 5380 9235

Patrick.Asscher@theresource.nl

Rogier Ploeger

+31 (0)6 1884 1557

rogier.ploeger@theresource.nl

Frank Imming

+31 (0)6 5141 1364

frank.imming@theresource.nl

Patrick van Gerven

+31 (0)6 4878 0985

patrick.van.gerven@theresource.nl

Klaas Riedhorst

+31 (0)6 5372 2099

klaas.riedhorst@theresource.nl

Sjef de Wit

+31(0)6 3071 4352

sjef.de.wit@theresource.nl

Peter van Tiggele

+31 (0)6523 96535

peter.van.tiggele@theresource.nl

Roelf Kloen

+31 (0)6 5461 6550

roelf.kloen@theresource.nl

Miekeete Buitink

+31 (0) 20 471 5656

miekeete.buitink@theresource.nl

Najib Damghi

+31 (0)6 1112 0182

najib.damghi@theresource.nl

Bas van Eijk

+31 (0)6 1537 4129

bas.van.eijk@theresource.nl

Jan Rene Schoonebeek

+31 (0)6 4629 8064

 jan.rene.schoonebeek@theresource.nl

Gerard Plomp

+31 (0)6 2395 2622

gerard.plomp@theresource.nl

Fred Spee

+31 (0)6 5352 1076

fred.spee@theresource.nl