Scroll to top
© The Resource
Share

Team

Maak kennis met onze experts

Met een enthousiast team richten we ons al meer dan 20 jaar specifiek op fiscale bemiddeling. We halen voldoening uit het invullen van vaste, tijdelijke, interim of contracting jobs.

Michiel Dorenbos

+31 (0)6 50 40 92 28

michiel.dorenbos@theresource.nl

Patrick van Gerven

+31 (0)6 4878 0985

 patrick.van.gerven@theresource.nl

Frank Imming

+31 (0)6 5141 1364

frank.imming@theresource.nl

Roelf Kloen

+31 (0)6 5461 6550

roelf.kloen@theresource.nl

Rogier Ploeger

+31 (0)6 1884 1557
rogier.ploeger@theresource.nl

Gerard Plomp

+31 (0)6 2395 2622

gerard.plomp@theresource.nl

Klaas Riedhorst

+31 (0)6 5372 2099

klaas.riedhorst@theresource.nl

Fred Spee

+31 (0)6 5352 1076

fred.spee@theresource.nl

Peter van Tiggele

+31 (0)6523 96535

peter.van.tiggele@theresource.nl

Sjef de Wit

+31(0)6 3071 4352

sjef.de.wit@theresource.nl

Miekeete Buitink

+31 (0) 20 471 5656

miekeete.buitink@theresource.nl

Najib Damghi

+31 (0)6 1112 0182

najib.damghi@theresource.nl

Mila van Druten

+31 (0) 20 4715656

mila.van.druten@theresource.nl

Bas van Eijk

+31 (0)6 15374129

bas.van.eijk@theresource.nl

Jan Rene Schoonebeek

+31 (0)6 46298064

 jan.rene.schoonebeek@theresource.nl